تبلیغات
خبری و تحلیلی - افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان
خبری و تحلیلی

لینکدونی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان خبر داد
افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان خبر داد و گفت: آمارهای ثبت شده نشان از افزایش ورود مسافر به استان زنجان دارد.

خبرگزاری فارس: افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان

یحیی نقی‌زاده محجوب امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی از 25 اسفند ماه سال گذشته ستاد تسهیلات نوروزی استان زنجان برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه انجام داده است.

وی با بیان اینکه استان زنجان در آماده باش کامل برای استقبال و خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی است، تصریح کرد: خوشبختانه مشکلی در راستای خدمات‌رسانی به مسافران در استان به وجود نیامده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از افزایش 32 درصدی ورود مسافر به استان زنجان خبر داد و یادآور شد: آمارهای ثبت شده نشان از افزایش ورود مسافر به استان زنجان دارد.

وی میزان اقامت مسافران نوروزی در اماکن اقامتی استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: اقامت مسافران نیز در استان زنجان نسبت به سال گذشته در این مدت 69 درصد افزایش یافته است.

نقی‌زاده با بیان اینکه نحوه خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در استان زنجان مطلوب است، یادآور شد: خدمات لازم به مسافران ارائه می‌شود.

وی با اشاره  به اینکه خدمات‌رسانی از جمله راهنمایی مسافران و اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مسافران تا 14 فروردین ادامه دارد، خاطرنشان کرد: از مراکز خدمات‌رسانی به مسافران در طول اجرای طرح نوروزی بازدید شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از افزایش بازدیدهای صورت گرفته از مراکز مختلف استان خبر داد و گفت: تخلف خاصی در این زمینه گزارش نشده است.

وی از برگزاری ستاد تسهیلات نوروزی استان زنجان در 15 فروردین ماه سال جاری خبر داد و افزود: این ستاد با حضور استاندار زنجان برای ارائه برنامه‌های انجام شده از سوی ارگان‌های مختلف تشکیل می‌شود.

نقی‌زاده تصریح کرد: امیدواریم مسافران نوروزی استان زنجان از کیفیت خدمات‌رسانی در مناطق مختلف استان خشنود و راضی باشند.

انتهای پیام/س10

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مینا ب

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان